.

Disney Junior přichází do České republiky | Disney Channel

Whatsnew

Již jsme psali o možné změně názvu kanálu "Playhouse Disney" na "Disney Junior" také na českém televizním trhu, kde Playhouse Disney působí od září loňského roku. Dnes jsme se dočkali potvrzení od Lenky Tungové, zastupitelky Disney Channel pro Českou republiku.

Do vysílání budou zařazeny nové seriál pro děti a také pro jejich rodiče. Playhouse Disney se přejmenování dočká už 14.února v USA a v květnu také ve Velké Británii. Do Česka přijde už 1.června.

Výkonný ředitel společnosti Disney Channels ve střední a východní Evropě, Maciej Bral, také nevyloučil i možnost rozšíření nabídky o kanál v úžasném vysokém rozlišení. "To záleží na provozovateli. Deklarovali jsme připravenost spustit HD kanál," řekl Bral.

Beth Gardinerová, viceprezidentka pro původní tvorbu a rozvoj Disney Junior EMEA dodala: „Disney Junior v sobě bude kombinovat dědictví The Walt Disney Company spočívající v klasickém vyprávění spolu s roztomilými postavičkami, hudbou a učením hrou, které dodají dokonalý prožitek ze společného sledování televize celé rodině.“

Již jsme na našem webu spustili upgradovanou stránku Playhouse Disney na Disney Junior, která se brzy představí v plné síle a s rozšířeným obsahem. Toto vylepšení plánujeme květen 2011. Naleznete ji zde.