.

The Suite Life: Film | Disney Channel

Sleduj nový film v prosinci 2011 na Disney Channel.

Zbrusu nový film z produkce Disney Channel Original Movie (DCOM) o dvou nezbedných chlapcích, kteří každý den tropí neplechu na lodi S.S. Tipton spolu s London a Bailey. Když však dostanou bratři Zack a Cody možnost se podílet na společném vědeckém projektu, ujmou se této příležitosti a pořádně to rozjedou!

Komediálně-dobrodružný film se odehrává v období jarních prázdnin, kdy Cody dostane příležitost podílet se na prestižním vědeckém programu. Ale když se tam dostane i Zack, zničí vědecké vybavení za milióny dolarů a Cody je vyhozen z vědeckého programu. Brzy poté se bratři mohou připojit k projektu "Gemini" v moderním, velmi vyspělém výzkumném centru, které se zajímá o dynamiku mezi dvojčaty. Šokující je, když objeví své zájemné pocity. Když jedno z dvojčat má myšlenku nebo pocit, druhé dvojče to cítí taky. Zatímco tato skutečnost pomáhá vidět chlapcům z očí do očí, jsou tím vystavení velkému nebezpečí, o kterém se jim ani nezdálo.

............. .......

....................

Cody Martin (Cole Sprouse) je ten vzdělaný, vyzrálý, inteligentní, moudrý, pořádný a citlivý z dvojčat. Cody je výborným studentem, ale mizerným sportovcem. Je o deset minut mladší než Zack, a tak jej "musí" poslouchat.

Zack Martin (Dylan Sprouse), jedná obvykle bezhlavě a je hloupější z dvojčat. Zack není dobrý ve škole, ale jde mu dobře sport, zvláště basketbal. Někdy se chová sobecky, ale také se upřímně stará o svého bratra, i když to nedává tak najevo.

London Tipton (Brenda Song) je prominent ze čtyř hlavních postav dospívající (Zack, Cody, Bailey, a London). Je dcera Wilfreda Tiptona, multi-miliardáře, který je vlastníkem Tipton řetězců hotelů, včetně Bostonského Tipton hotelu a S.S. Tipton. Je popisována jako nechápavá, rozmazlená, naivní a často úplně "blbá" holka.

Bailey Pickett (Debby Ryan) je dospívající dívka z fiktivního města Kettlecorn v Kansasu. Bydlí v kajutě s London Tipton, ze kterých se stanou nejlepší přátelé. Bailey je studentem "Školy sedmi moří" a navštěvuje třídu se svými přáteli Zackem, Codym, London a Woodym. 

Marion Moseby (Phill Lewis) je nervózní a vážný bývalý manažer Tipton hotelu v "Sladký život Zacka a Codyho", nyní je manažerem S.S. Tipton. Mluví se širokou slovní zásobu a je často na nervy ze Zacka a Codyho.

DÁLE HRAJÍ:

Matthew Timmons jako Woody Fink
John Ducey jako Doktor Spaulding
Katelyn Pacitto jako Nellie
Kara Pacitto jako Kellie
Matthew Glave jako Doktor Olsen