.

Rande s hvězdou | Disney Channel

...RANDE S HVĚZDOU...

Rande

Vítej na speciální stránce o filmu Rande s hvězdou, který jsi mohl vidět v květnu na Disney Channel. Nyní ti exkluzivně přinášíme obrázky, videa, hry a mnoho dalšího! Infiormace přibydou časem!


...FOTOGALERIE...

Máme tu pro Vás fotografie k filmu rande s hvězdou!


PředchozíNásledující

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 

...EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR...

Při příležitosti vydání DVD filmu Disney Channel´s Starstruck (R

ande s hvězdou), ke kterému dojde 8. června, bylo Sterlingu Knightovi, který ve filmu hraje hlavní roli, položeno několik otázek. Nyní máte exluzivní šanci přečíst si tento rozhovor pouze na našem webu.

Jaké bylo hrát Christophera Wilda ve filmu Rande s hvězdou?

Byla to skutečně zábava! On žije velmi extravagantně a bylo opravdu super uvěřit tomu, že je to můj život. Byla to určitě zkušenost.

Jsi v něčem podobný Christopherovi?

Jsem určitě trochu jako on. On má srdce ze zlata a moje mamka mě pobídla, abych zkusil být slaďoušek, protože nikdo nemá rád blbce. Bylo příjemné hrát pěkného chlapce, který je jiný než Chad z Disney seriálu Sonny ve velkém světě.

Co se ti líbilo na natáčení filmu Rande s hvězdou?

Ta lokace. Tahle místa vídávám každý den, protože tu bydlím, ale bylo úžasné vidět Danielle Campbell, jak ona je z toho vzrušená.

Jaká byla tvoje oblíbená spolu-hvězda, se kterou jsi natáčel?

Nemůžu si vybrat žádného favorita. Bylo skutečně lehké pracovat s Brandonem, protože s ním pracuji na natáčení Sonny a měli jsme hrát nejlepší kamarády, takže to nebylo nic těžkého.

Jaké je pracovat s Demi Lovato na natáčení Sonny ve velkém světě?

Je to skvělé! Ona je profesionálka. Opravdu nevím, jak to ta holka dělá. Její plány jsou legrační. Drží se při zemi a je zralá. Užíváme si spolu hodně legrace.

Jaké další projekty chystáš v budoucnosti?

Vždycky se snažím získat si práci. Právě teď hledám roli ve filmu a sháním něco dalšího, co lidé mohou sledovat a mít z toho radost.

Pokud bys mohl hrát po boku jakékoliv celebrity, kdo by to byl?

Leonardo Dicaprio. Myslím, že v celé své kariéře udělal spoustu úžasných rozhodnutí a nikdy jsem z jeho hereckého výkonu nebyl zklamán. Hrát s ním by byla zábava.

Kdyby sis mohl zahrát v jakémkoliv dalším seriálu z produkce Disney Channel, který by to byl?

"The Jersey". Ten seriál miluju a chci, aby ho vrátili zpátky.

Kdyby sis mohl vybrat kterékoliv povolání mimo hraní, jaké by to bylo?

V perfektním světě bych byl lékař nebo právník. Bohužel si myslím, že nemám takovou trpělivost (na školu), ale vždycky jsem byl dobrý v argumentování a co se týče medicínské stránky věci - je zvláštní vidět, jak věci fungují a pomáhat lidem.

Kdybys mohl cestovat kamkoliv, kam by to bylo?

Pokud v létě nedostanu žádný film, plánuju výlet do Evropy se svou spolubydlící. Mám velký zájem o všechnu tu kulturu a historii, která se týká Řeků a Římanů, Paříže a Londýna. Také chci opravdu jet do Austrálie.

Jak se s tebou mohou tvoji fanoušci spojit?

Twitter: S_Knight05. Zřídka tam chodím a tweetuji. Většinou čtu vše, co tam je, ale nejsem "Tweeter". Nepřipadá mi to příliš úžasné.

Tento rozhovor byl přeložen pouze pro disneychannel.free-life.cz! Prosím, nekopírovat, nebo jen s povolením autora!