.

Rebelka | Disney Channel

PříběhPříběhy o velkých bitvách a starých legendách se na drsné a tajemné skotské Vysočině odpradávna předávaly z generace na generaci.

Rebelka, nový příběh studií Disney a Pixar, vypráví o statečné Meridě, která se vzepře tradicím a svému okolí a změní tak svůj osud. Hlavní hrdinkou filmu Rebelka je Merida, tvrdohlavá dcerá krále Ferguse a královny Elinor, která mimo jiné vyniká ve střelbě lukem.

Merida si nechce nic nechat diktovat. A nejméně ze všeho, jak by měla žít. Proto poruší prastarý posvátný zvyk hlučných a neukázněných pánů své země: Lorda Macintoshe, obrovitého Lorda MacGuffina a hádavého Lorda Dingwalla.

Aniž by to předem tušila, svými činy způsobí Merida zmatek a děs po celém království. Proto požádá o pomoc trochu podivnou čarodějnici, která jí splní jedno nepovedené přání. Merida chce všechno napravit, odvrátit hrozící nebezpečí, než bude pozdě. A tak musí zapojit všechny své síly, dokonce i své královské bratry, chytrá a nezbedná trojčata.

Příběh Rebelka uvidíte v kinech od 16.8. 2012.

.

PostavyMeridaElinorFergusTrojčataAngusLord MacguffinMladý MacGuffinLord DingwallMalý DingwallLord MacintoshMladý Macintosh

Stáhni si tapety na plochu.Galerie


PředchozíNásledující