.

ANT Farm | Disney Channel

Antfarmhome

-

-

-

Antfarm_aboutPro 11letou Chyna Parks je na střední školu trochu brzy! Chyna není jen mimořádně inteligentní, ale má také mimořádný hudební talent. Do programu pro mimořádné talenty (RAK) přichází jako poslední. To je program, kde děti s vysoce rozvinutým talentem mohou přeskočit druhý stupeň základní školy a jít rovnou na střední! Chyna se tak připojuje k 11leté Olive, která je jako lidský počítač s fotografickou pamětí, a k 11letému Fletcherovi, který oplývá uměleckým nadáním. Chyna musí najít své místo a co nejlépe využít svého studia na střední škole, navzdor vlažnému přijetí ze strany některých středoškolských studentů! K nim patří její starší bratr Cameron, který se všemožně snaží, aby nezůstal ve stínu své sestry, a snaživé Lexi, které se nelíbí, že Chyna ohrožuje její postavení! Bez ohledu na skutečnost, že tyto talenty jsou možná nejmenšími studenty ve škole, chtějí mít největší vliv!

-

Antfarm_characters

  • Chyna Parks (China Anne McClain) je hudebně nadaná 11-letá dívka, která je součástí programu R.A.K. na střední škole. Ona je hlavní postava.
  • Olive Doyle (Sierra McCormick) je popisována jako know-it-all. Pamatuje si všechno co viděla, slyšela a četla.
  •  Fletcher Quimby (Jake Short) je umělecký génius. Je zamilovaný do Chiny.
  •  Lexi Reed (Stefanie Scott) je studentka na vysoké škole, která je v čele všech muzikálů, je prezidentkou studentské rady. Myslí si, že Chyna s ní chce soupeřit, což ale není pravda.
  •  Cameron Parks (Carlon Jeffery) je Chinin bratr a nehorázný smolař.


Antfarm_photo


PředchozíNásledující

 


 
 
 
 
 
 
 
 

-

VicezdisneyShakeitup