.

My Babysitter's A Vampire (TV seriál) | Disney Channel

OD 15.ŘÍJNA POUZE NA DISNEY CHANNEL

.

...O SERIÁLU...

My-babysitter-vampire-400Moje chůva upírka je kanadský seriál, jehož premiéra se uskutečnila v roce 2011 na televizním kanálu Télétoon. Ve Spojených státech amerických se pak tato dobrodružná série poprvé představila na Disney Channel 27. června 2011. Česká premiéra je naplánovaná na říjen 2011.

.

Seriál Moje chůva upírka vznikl na základě stejnojmenného filmu a vypráví příběh Ethana Morgana (hraje Matthew Knight), který se doví, že jeho chůva Sarah (hraje Vanessa Morgan) - technicky vzato tedy chůva jeho mladší sestry Jane - je ve skutečnosti upírka. V úvodním filmu také Ethan zjišťuje, že on sám dokáže mít vidiny, když se dotkne jiné než lidské bytosti a že jeho nejlepší kamarád Benny Weir (hraje Atticus Mitchell) umí kouzlit. Společně pak tito tři v seriálu honí nadpřirozené bytosti jako jsou zombie, démoni, duchové, čarodějky a další temné kreatury.

.

...HLAVNÍ POSTAVY...

Mathew-knight Ethan Morgan (Matthew Knight) je plachý, ale velmi chytrý kluk, některými studenty často označovaný za podivína. Je také velmi naivní. Prostřednictvím dotyku dostává vidiny.

.


My-babysitters-a-vampire-vanessa-morgan-4_2 Sarah
(Vanessa Morgan) přestala být člověkem poté, co ji kousl její upírský (ex)přítel. Ona ale odmítla přijmout to, čím se stala, doufaje ve "vyléčení", tedy přeměnu zpět v člověka. Je panovačná, ale často "sladká".

.

Atticus-mitchell

.

Benny Weir (Atticus Mitchell) je Ethanův nejlepší kamarád a kouzelník. Je to typický teenager posedlý holkami a videohrami. Často přemlouvá Ethana k věcem, které Ethan nechce dělat.

.

...TRAILER...