.

Zoufalé manželky | Disney Channel

Nová a poslední série již brzy na ABC.

.

Desperate-housewives-season-5-episode-15

Zoufalé manželky je americký seriál televizní stanice ABC (která patří od roku 1997 společnosti Disney), jehož děj se odehrává na předměstí fiktivního amerického města Fairview, kde hlavní hrdinové zažívají každodenní nástrahy života.

Seriál, který není zdaleka zaměřený jen na ženy, představí divákovi hlavní čtveřici, jež zahrnuje Susan Mayerovou (hraje Teri Hatcher), Lynette Scavovou (hraje Felicity Huffman), Bree Van de Kampovou (hraje Marcia Cross) a Gabrielle Solisovou (hraje Eva Longoria). Tyto hlavní hrdinky po celých 8 sérií seriálu zažívají problémy, které s sebou přináší život a především krize středního věku, ale mnohdy i nezapomenutelné komediální zápletky podané s pořádnou dávkou nadsázky.

Ve vedlejších, ale přesto pro seriál velmi důležitých, mnohdy až zásadních rolích, se objevují partneři a manželé "zoufalek", jejich děti, přátelé a nepřátelé. Každá řada s sebou přináší nějaké tajemství, k jehož odhalení dojde většinou ke konci dané série. První řada startuje tajemstvím Mary Alice, která za záhadných okolností spáchá sebevraždu...Mary Alice pak celý seriál doprovází svým "voiceoverem".